Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Koment

Sa krime po bëhen nën emrin tënd o Reformë në Drejtësi

Pas përshëndetjes neveritëse që Ambasada Amerikane dhe BE i benë emërimit në dhunim të Kushtetutës të dy anëtarëve të Gjykatës, nuk ka se si mos ndodhë dhe kjo dhunë qe po shohim këtë mëngjes ndaj banorëve të Unazës së Re e shumë shkelje të ligjit e dhunime të demokracisë.

Të jeni te bindur kështu do ndodhë dhe Teatrin apo me çdo gjë korruptive sa herë që BE apo USA do mundohem te justifikojnë lekët e hedhura për reformën në Drejtësi që në fakt po shkojnë për kapjen e shtetit nga Kryeministri.

Sa krime po bëhen nën Emrin tënd o Reforme në Drejtesi….

Me bëri përshtypje zvarritja qe policia i beri aktivistit te njohur Ervin Goci, i cili thjesht po monitoronte protestën e banoreve si aktivist… Nuk pres të flasë njeri nga ndërkombetaret, prandaj e dashur opozitë nuk ke pse vazhdon me kot ” Rrugëtimin për Shqipërinë”, por mer rrugën për te Unaza Re…

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore