Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

La pornon dhe u dashurua me një vajzë, Mia Kalifa bën deklaratën bombë (Fotot)

Ish aktorja e filmave pornografikë, e cila u bë e famshme pasi mori kërcënime nga ISIS, për shkak të një skene ku luante e mbuluar me shami, thotë në një intervistë për prestigjiozen britanike “The Telegraph” se do të donte ta shkatërronte fare industrinë e pornos. Ajo është angazhuar vetë në pornografi për vetëm tre muaj, e megjithatë mori famë botërore.

Por edhe pse mori shumë vëmendje, fitimet financiare të saj ishin shumë të vogla, vetëm 12 mijë dollarë. Ajo e la pornon dhe u detyrua t’i rikthehej rrjeteve sociale dhe në pak muaj u bë me 300.000 ndjekës. Dhe gjatë kësaj kohe krijoi një lidhje dashurie me një vajzë nga Austin, Teksas, me të cilën bashkëjetoi.

Ndërkohë, llogaria e saj në Instagram shkoi në 17 milionë ndjekës, gjë që e ndihmoi të ketë bashkëpunime në botën e sportit. Shumë vajza ndihen në kurth në botën e pornografisë, sipas Mias, dhe ajo do të donte ta zhdukte si industri.

[gallery ids="911362,911368,911367,911366,911365,911364,911363,911361,911360,911359,911358,911357,911356,911355,911354,911353,608295,817288,817432,818495,818497,818498,818509,845348,856969,856970,856978"]

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore