Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Dafina Zeqiri zbulon për herë të parë dollapin gjigant të këpucëve: Asnjëherë mjaftueshëm (FOTO)

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Dafina Zeqiri, ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me ndryshimet e shpeshta të look-ut si dhe stilin e saj të veçantë.

Jemi mësuar që në shumicën e rasteve, Dafinën ta shohim me veshje sportive dhe duke iu përshtatur stilit të saj “gangsta”, edhe shumica e këpucëve të saj janë sportive.

Dafina ka një numër të madh atletesh, mirëpo në dollapin e këpucëve të saj nuk mungojnë as këpucët me taka. Për herë të parë, këngëtarja ndau me ndjekësit në “Instastory” dollapin gjigant të këpucëve, duke u shprehur se asnjëherë s’janë të mjaftueshme, megjithëse ne humbëm numërimin teksa i shihnim.

“Asnjëherë mjaftueshëm atlete. Por një femër ‘boss’ ka nevojë për çizme dhe taka”, shkruan Dafina në postimin e saj.

[gallery ids="910680,893246,899941,910678,893244,893245,910685,910684,910683,910682,910681,893247,881365,881364,878064,881363,877357,877356,877355,877354,877353,877352,877351,877350,877347,807077,807074"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore