Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Cili është sekreti i madh që po fsheh gruaja e Michael Schumacher (FOTO)

Ish-menaxheri i Michael Schumacher deklaroi se bashkëshortja e kampionit të Formula 1 po fsheh të vërtetën në lidhje me gjendjen e tij.

Miku i tij i vjetër Willi Weber beson se gjërat nuk janë ashtu siç duken, pasi edhe ai është ndaluar që ta vizitojë Schumacher.

77-vjeçari thekson se Corinna ka frikë mos i dalë e vërteta në pah. Më tej, ish-miku i tij i ngushtë ka shtuar se është i dëshpëruar dhe mezi pret ta shohë edhe njëherë kampionin.

Shtatë herë kampioni i botës pësoi një dëmtim gati fatal në vitin 2013 dhe që prej asaj dite nuk dihet asgjë në lidhje me gjendjen shëndetësore të tij.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="910689,910672,910673,910674,910675,910676,910686,910687,910688"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore