14 transformime befasuese, ja çfarë bën “magjistari i gërshërëve” (Fotot)

Yevheny Zhuk, stilisti i quajtur ndryshe “magjistari i gërshërëve” ka ndarë me ndjekësat e tij këto transformime magjike të këtyre femrave, me vetëm një prerje!

34-vjeçari nga Rusia ndan foto para dhe pas transformimeve, punon me magjinë e tij në flokët e grave, duke u dhënë atyre një stilim flokësh që i ndryshon totalisht.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.