Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Vajza humb jetën gjatë sek*it, 27-vjeçari përballet me akuza horror (Fotot)

Një 27-vjeçar, i cili akuzohet për vrasjen e një studenteje britanike, është vënë përballë një dëshmie të fortë nga një tjetër vajzë.Kjo fundit i ka thënë gjykatës se pak kohë më parë ai ka tentuar ta vrasë, duke u munduar që ta mbyste.

Vajza ka treguar se është përplasur fort me të duke tentuar të shpëtojë veten, ndërsa ishin takuar pas një komunikimi në rrjetin social Tinder. Siç shkruajnë dhe mediat britanike, 27-vjeçari akuzohet se ka vrarë studenten 22-vjeçare Grace Millane, edhe pse ai pretendon se ajo ka humbur jetën gjatë marrëdhënies seksuale.

Sakaq, mësohet se kanë dëshmuar kundër 27–vjeçarit edhe dy femra të tjera, të cilat tregojnë se u është rrezikuar jeta prej tij, ndërsa gjykata pritet të marrë një vendim final në javët në vijim.

[gallery ids="910111,910116,910110,910112,910113,910114,910115,910117"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore