Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Shihni çfarë i ndodh yllit britanik në mes të Dubait (FOTO)

Chloe Ferry di si të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes së mediave. Së fundmi, ylli 24-vjeçar ishte në Dubai, por pati një incident të vogël.

E veshur me një fustan të zi dhe taka të larta, Chloe mori gjithë vëmendjen, pasi për pak sa nuk theu këmbën.

Ylli u rrëzua te shkallët, por për fat nuk pati asnjë lëndim. Por, për shkak të fustanit të hapur, 24-vjeçarja zbuloi më shumë se ç’duhet.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="909089,909093,909086,909085,909087,909088,909090,909091,909094,909096,909097,909098,909099,909100,909101,909102"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore