Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Panik në SHBA, akulli nxjerr nga pista avionin me pasagjerë (Foto)

Një avion i mbushur me pasagjerë u aksidentua ndërsa ulej në aeroportin e Çikagos, për shkak të akullit që kishte përfshirë pistën.

Avioni u ul në aeroport dhe nuk mundi të ulte shpejtësinë për shkak të ngricave të mëdha dhe doli nga pista dhe u bllokua në fushën me borë.

Ngjarja shkaktoi një panik të jashtëzakonshëm te pasagjerët e fluturimit AA4125 nga Piedmont në Çikago dhe fatmirësisht përfundoi pa të lënduar.

[gallery ids="910036,910035,910037"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore