Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Nga engjell në bishë/ Transformimi i gruas më të fortë në botë (Fotot)

Nga engjell në bishë/ Transformimi i gruas më të fortë

Natalia Kuznecova është kampione e Europës për peshëngritje në bodibillding. Ajo e ka pasur pasion sportin dhe ngritjen e peshave qëkur ishte e vogël. Por nuk kishte as forcën dhe as vetëbesimin e duhur.

Palestrën e nisi në moshën 14-vjeçare, kur ishte vetëm 40 kg. Tani mund të ngrejë 240 kg. Sot ajo ka arritur një masë muskulore që ia kanë zili shumë modelë meshkuj.

Në Instagram e fyejnë shumë veta për fizikun dhe i thonë se duket shumë mashkullore. Por në sy nuk ia thotë asnjeri. Komenteve ajo u përgjigjet thjesht: “Bëj atë që di ta bëj mirë”.

[gallery ids="910167,910165,910168,910180,910170,910169,910164,910171,910176,910172,910173,910174,910175,910177,910178,910166,910179,910186,910181,910183,910184,910185,910187,910188,910189,910190,910191,910192,910193,910194"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore