Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Kujtim Gjuzi rrit standardin, kalon nga byreku në orë floriri me gurë të çmuar (Fotot)

Kujtim Gjuzi, kryetari i Partisë Konservatore ka rënë në sy sot gjatë seancës plenare për paraqitjen me orën prej floriri që mbante në dorë. Gjuzi që më hyrjen në parlament e ka ?sofistikuar? te mase veshjen e tij, por edhe paraqitjen me makina të shtrenjta.

Deputeti i opozitës së re, disa muaj më parë u filmua teksa hante byrek në një automjet modest, ndërkohë që muaj më vonë ka bërë paraqitje me makina të gjeneratës së fundit të cilat kushtojnë shumë herë më shumë se rroga e deputetit.

Ndërkohë që sot, Gjuzi ka paraqitur orën e tij prej floriri e stolisur me gurë të çmuar. Duke lundruar në rrjet, rezultoi që ora i përket markën ?Michael Kors? dhe në ?tregun e zi? kushton as më pas e as më shuëm se 363 dollarë ose diku tek 400 mijë lekë të vjetra.

[gallery ids="909828,909825,909832,909837,909830,909829,909631,909833,909623,909836,909622,909826,909827,909824,909831,909834"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore