“Me të dashurin”, Oriola Marashi publikon foton nga Dubai (FOTOT)


Modelja Oriola Marashi ka publikuar së fundmi një foto në rrjetet sociale ku shihet me një person që nuk e kishim parë më parë.

E ndodhur në Dubai për një set fotografik, Marashi ka pozuar krah një burri vendas, i cili është veshur me të bardha.

“Me të dashurin misterioz”, shkruan Oriola krahas fotos duke lënë komentuesit të aludojnë për marrëdhënien mes tyre. Në fakt kjo gjë kuptohet që është publikuar me sens humori.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.