Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Detaje tragjike nga aksidenti fatal në Bërzhitë/ Ja ku u gjetën trupat e dy adoleshenteve (FOTO)

Trupat e pajetë të dy viktimave të aksidentit tragjik në Bërzhitë janë gjetur në anë të rrugës.

Mësohet se ato janë nxjerrë jashtë makinës për shkak të shpejtësisë së lartë të mjetit. Dy 17 vjeçaret Denada Tarja dhe Suada Serani ndërruan jetë në vend.

Aksidenti i rëndë ndodhi pak pas mesnatës në aksin e vjetër Tiranë-Elbasan.

[gallery ids="908432,908433,908374,908373,908371,908448,908447"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore