Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

67-vjeçari çmendet pas Bebe Rexhës, ja mesazhi që i dërgoi këngëtares së famshme (FOTO)

Bebe Rexha është kthyer tashmë në një nga këngëtaret më të pëlqyera në tregun muzikor. Ajo numëron me miliona fansa në mbarë globin.

Përveçse këngëtare, shqiptarja e famshme është edhe tekstshkruese dhe prodhimet e saj muzikore duket se pëlqehen nga të gjitha moshat.

Së fundmi, Rexha ka marrë një video-mesazh mjaft emocionues nga një fans i saj 67-vjeçar dhe nipi i këtij të fundit. Këngëtarja ka publikuar këtë video në profiling e saj në ?Instagram? dhe tregon se është mjaft e emocionuar.

?Përshëndetje Bebe, unë jam një fans i yti, e dua muzikën tënde dhe zërin tënd, dhe e di që nipi dhe mbesa ime çmenden pas teje?, thotë në video 67-vjeçari.

Gjithashtu në video shfaqet edhe nipi i tij, i cili i tregon këngëtares me famë botërore se gjyshi i tij dëgjon këngët e saj. ?Hey çkemi Bebe, ky është gjyshi im dhe ai është fans i yti. Aktualisht ai është duke dëgjuar këngën ?I?m gonna show you crazy?, thotë i vogli.

[gallery ids="677010,677009,677000,756207,862434,863807,862432,908552,908553,858620,858622,858619,908554,876651,876653,876654,876655,858615,858616,858610,858611,832727,832734,826453,814067,814059,814061,814056,808891,784961,756204,676999,677002,676695"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore