Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

21 foto ku po ndodhin më shumë gjëra se ç’duken (FOTO)

Herë pas here shumë prej nesh përfundojnë duke shkrepur foto të pasuksesshme si ato të tipit kur dalim me një sy mbyllur ose mimikë të çuditshme.

Por edhe kur dukemi mirë në sipërfaqe ka gjithmonë diçka të çuditshme ose qesharake që po ndodh në sfond. Dhe kështu fotoja  më e dështuar kthehet në një kryevepër. Ja një galeri fotosh ku aksioni më i madh po ndodh në sfond.

[gallery ids="908778,908779,908780,908781,908782,908783,908784,908785,908786,908787,908788,908789,908790,908791,908793,908794,908795,908796,908797,908798,908799"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore