Modelja që qëlloi hoxhën me armë, shfaqet në krah të Thaçit (FOTO)

Fillimisht emri i Suzana Tahirit u përmend si një nga modelet bukuroshe që u mbyll brenda mureve të spektaklit ‘Vip shpija’. Pas spektaklit, ajo ishte femra më e votuar e PDK-së në Vushtrri, e më pas u përmend kur edhe dha dorëheqje, me arsyen se kishte marrë disa kërcënime.

Emri saj tani u përmend për rastin e hoxhës Sead Bejta. Ajo kishte qenë në një lidhje me hoxhën e përmendur, e duket se lidhja e tyre më pas kishte përfunduar keq, pasi kjo e fundit e kërcënoi atë me armë.

Ajo në faqen e saj në Facebook mban edhe një foto bashkë me Presidentin Hashim Thaçi.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.