Kur Merkel dridhej para Labradorit të zi të Putin (FOTO)

Në vitin 2007, Vladimir Putin priti në një takim në Soçi kancelaren gjermane, Angela Merkel. Ky takim mes tyre u komentua shumë për faktin se Putin bëri pjesëmarrës të takimit edhe Labradorin e tij.

Kjo u komentua gjerësisht në media si një kërcënim që ai po i bënte gruas së hekurt. Mirëpo, kjo është mohuar vazhdimisht nga Putin.

Ky i fundit ka deklaruar se nuk e dinte se Merkel kishte fobi qentë, duke shtuar se e mori qenin për t’i dhënë më shumë rëndësi takimit.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.