Dalin fotot/ Si u rrah barbarisht nga 8 persona pronari i një lokali në Pogradec

Një 40-vjeçar është dhunuar barbarisht nga 8 persona në Dunicë, Pogradec. Raportohet se Erjon Collaku, pronar i një lokali u rrah brenda ambienteve të biznesit të tij.

8 personat, pasi kishin konsumuar alkool, ishin larguar nga lokali i tij. Më pas ata janë rikthyer kur ai po mbyllte biznesin dhe e kanë goditur.

Raportohet se ata kanë thyer edhe të gjitha xhamat e lokalit.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.