Reperi i njohur nuk i reziston dot gruas më të bukur në botë (FOTO)

Kim Kardashian qëndroi kryelartë, teksa përfaqësoi familjen e saj në eventin e rëndësishëm të revistës WSJ (Magazine Innovator Awards).

Në këtë event ajo u shoqërua nga bashkëshorti i saj, Kanye West. Nëna e katër fëmijë shkëlqeu me paraqitjen e saj, veshur me xhinse dhe taka.

Ajo dhe Kanye u shfaqën më të dashuruar se kurrë gjatë parakalimit në tapetin e kuq, ku nuk munguan as skenat e nxehta mes çiftit.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.