Nga 1 dollar në vit, në 2,2 mln dollarë në vit/ Ja sa paguhen 13 liderët më të fuqishëm të botës (FOTO)

Pagat e njerëzve të tjerë gjithmonë nxisin kuriozitet, madje as miqtë nuk hezitojnë t’jua tregojnë apo të ju pyesin për të. Megjithatë, pagat e presidentëve dhe kryeministrave nuk janë sekrete.

Më poshtë mund të shuani kuriozitetin duke u njohur me pagat e liderëve më të fuqishëm botërorë të cilat nisin nga 1 dollarë në vit e përfundojnë në 2,2 mln dollarë në vit.

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.