Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kush i ka më të mira?/ Motrat shqiptare ndezin rrjetin; në garë për të pasmet (FOTO)

Ana dhe Arta Kabashi sjellin një video ku reklamojnë të pasmet e tyre në një ?sfidë? të re në internet.

Në internet gjatë muajit të kaluar ka filluar një ?trend? i ri, ku përdoruesit e rrjeteve sociale po postojnë video të ndryshme kur po reklamojnë asetet e tyre më të mira që mendojnë se i kanë.

Kryesisht, ?Best On Earth Challenge? po përdoret nga njerëzit për të shfaqur asetet e trupit në videot e ngadalta, shkruan Gazeta Express.

E kësaj ?sfide? i janë bashkuar edhe motrat këngëtare nga Kosova, Ana dhe Arta Kabashi.

Është Ana ajo e cila ka postuar videon ku ato shihen në veshje të bardha dhe xhirohen nga prapa, derisa janë duke ecur, ndërsa fokusi është tek të pasmet e tyre.

[gallery ids="906909,906910,906911,906912,906913,906914,906915,906916,906917,906918,906919,906920,906921,906922,906923,906924"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore