Ingrit Gjoni harron të veshë të brendshme…sërish (FOTO)

Ajo i habiti të gjithë me një deklaratë të disa ditëve më parë kur tha se nuk vishte kurrë të brendshme pasi ato e bezdisin.

Dhe nuk është çudi që Ingrit Gjoni ka postuar në rrjetet sociale një foto e veshur me një fustan ngjyrë argjendi, poshtë të cilit nuk ka reçipeta, por ndoshta as të brendshmet, ashtu siç është shprehur edhe vetë. Këngëtarja e njohur është duke shijuar karrierën  e saj me koncerte të shumta.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.