Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Incident ‘hot’ për yllin televiziv, 42-vjeçarja del zbuluar në... (FOTO)

Marina La Rosa është sensuale dhe provokuese përtej çdo limiti. 42-vjeçarja e “Big Brother” u shfaq një bombë e vërtetë veshur me një fustan të kuq.

Pa reçipeta dhe me një fustan të çarë, diva i la të gjithë pa fjalë, teksa zbuloi pa “dashje” te brendshmet.

Pa dyshim, ajo ishte mbretëresha e mbrëmjes, pasi të gjithë sytë ishin mbi të.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="906538,906539,906548,906540,906543,906541,906542,906544,906545,906546,906547,906549,906550,906551,906552,906553,906554"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore