Fuqia e make up-it, 30 ndryshimet më të pabesueshme (Fotot)

Pavarësisht nëse duam ta pranojmë apo jo, të gjithë e dimë se ekziston një lidhje midis të dukurit mirë dhe të ndjehurit mirë. Pamja e kuruar dhe veshja e bukur na shtojnë vetëbesimin.

Stilisti rus Alexandr Rogov e dëshmon këtë më së miri.

Shkoni poshtë për të parë disa nga transformimet më mbresëlënëse të Alexandr dhe ekipit të tij deri më tani.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.