“Është më mirë këtu lart”/ Rikthehet “pjeshka” e së premtes (FOTO)

Ajo ka bërë me dije planet se ka ndërmend të bjerë në peshë që të kthejë format  e dikurshme. Por nisur nga fotoja që ka publikuar së fundmi në Instagram nuk duket sikur ka nevojë për shumë punë. Demi Rose bëhet gati për fundjavën duke i vënë flakën rrjetin me disa foto të nxehta.

“Është më mirë këtu”, shkruan britanikja me forma shpërthyese teksa shihet në majë të një ballkoni e veshur me bikini minimaliste.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.