Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

E pabesueshme/ Zbulohet peshku me fytyrë njeriu (FOTO)

Një vizitor në një fshat në Kinë ka mbetur me gojë hapur kur ka parë të dalë nga pellgu një peshk me fytyrë njeriu

Ajo që e bën peshkun të duket i tillë është vendosja e disa njollave të zeza te pjesa e kokës.

Peshku i rrallë është fiksuar nga një turist në  Miao Village dhe pamjet janë bërë menjëherë virale  në rrjet.

[gallery ids="907381,907382,907383,907384,907385,907400,907401,907402"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore