Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

14 foto intime të të famshëmve që i merituan plotësisht mijëra ‘like-t’ e marra (FOTO)

Këtë vit, shumë ngjarje janë shënuar në jetën e disa të famshmëve. Disa prej tyre kanë gjetur një dashuri të re, disa janë bërë prindër për herë të parë, disa kanë arritur trupin perfekt ose sukses në diçka. Dhe nëse disa prej të famshmëve preferojnë të mos flasin për jetën e tyre private, disa të tjerë, fatmirësisht për fansat e tyre, e ndajnë lumturinë.

Duke bërë një xhiro në Instagramin e njerëzve të famshëm, kemi zgjedhur këto foto interesante të muajve të fundit. Edhe pse nuk e njohim personalisht Britney Spears apo Anna Kournikova, jemi shumë të lumtur për to.

[gallery ids="906881,906882,906883,906884,906885,906886,906887,906888,906889,906890,906891,906892,906893,906894,906895,906896,906897"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore