Shumë stil dhe moderne, Enca zbulon si do duket në klipin e ri (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Enca, është gati për të sjellë hitin e radhës dhe gjatë këtyre ditëve po na zbulon vazhdimisht detaje nga projekti i ri.

“Mwah” është titulli i këngës, i cili do të jetë super ritmike. Enca është aktualisht duke xhiruar videoklipin dhe pak më parë me anë të një fotoje në “Instagram” ka treguar si do shfaqet në të.

Këngëtarja shfaqet e veshur me lejla dhe printe zebër, këpucë të larta të bardha e flokët e lëshuar. “Mwah” pritet të publikohet këto ditë dhe pak nga kënga mund ta dëgjoni në videon e mëposhtme.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.