Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Princesha, Zonja të Para dhe Kryeministre/ Gratë më të fuqishme të planetit, siç nuk i keni parë ndonjëherë (FOTO)

Jemi mësuar t?i shohim princeshat, zonjat e parë apo kryeministres me rroba zyrtare në përputhje me statusin e tyre.

Por edhe ato kanë nevojë për të pushuar si të gjithë dhe si të gjithë ato kalojnë pushimet në plazh. Gjëja më e bukur është se ato duken njësoj të mahnitshme me rroba banjë dhe ja arrijnë të ruajnë edhe aty dinjitetin.

Ja disa foto ku gratë më të fuqishme të planetit shihen me bikini, si rrallë herë.

[gallery ids="905967,905968,905969,905970,905971,905972,905973,905974,905975,905976,905977,905978,905979,905980,905981,905982,905983"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore