Mos e humbisni/ “Chati sekret” – Si komunikon në Whatsapp opozita…(VIDEO)

Me plot nota humori faqja satirike “Çmendina” ka publikuar komunikimin e eksponentëve të Partisë Demokratike mes njëri-tjetrit, organizimet në rrethe, grafikun e takimeve, por dhe kontakte me Berishën e Ramën.

Përmes batutave dhe montazheve në një bisedë “Chati sekret” shpaloset komunikimi mes Lulzim Bashës, Edi Palokës, Gazmend Bardhit, por edhe Klevis Balliut, e Arben Ristanit të tjerëve.

Sipas faqes satirike, shkruhet në “chatin sekret” edhe për një komunikim në Whatsapp të Bashës me kryeministrin Rama dhe çfarë informacioni i jep ai atij.

Këto video, por edhe të tjera si këto, me plot satirë dhe ironi, prodhohen nga “Studio 528Hz”.

Për më tepër ndiqni videon dhe nuk do ndalni të qeshurat.

Chati Sekret 3 – Opozita

Publiée par Çmendina sur Jeudi 7 novembre 2019

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.