Me alkool në duar, gjysmë të zhveshura/ ‘Dita e zonjave’ rikthen skenat e çmendura në garën më të madhe të vitit (FOTO)

Një tjetër ditë e në të ashtuquajturat gara e Karnavaleve të Pranverës në Flemingon të Australisë.

E njohur si ‘Dita e zonjave’, kjo e enjte ishte një çmenduri e vërtetë me gjithë temperaturat jo shumë të favorshme dhe shiun që binte.

Me gota alkooli në duar dhe gjysmë të zhveshura zonjat e kthyen në një festë të vërtetë ditën e radhës të garave me kuaj./ Daily Mail

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.