Masa ekstreme kundër kopjeve/ 17 mënyra si ndalen kopjacët në provime (FOTO)

Thuajse të gjithë kanë kopjuar të paktën njëherë në provime.

E gjithmonë kemi hasur në një mësues që nuk e toleronte aspak kopjen.

Por nuk besoj se jeni hasur ndonjëherë me masa kaq ekstreme si në fotot e mëposhtme.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.