“Je shumë përfekte”, modelja shqiptare nuk i lë vend imagjinatës me pozat provokuese (FOTO)

Modelja e njohur, Oriola Marashi, ka nxehur “Instagram”-in me fotot e fundit që ka publikuar. Si gjithmonë, ajo ka tërhequr menjëherë vëmendjen e të gjithëve teksa është shfaqur me një body transparent që i nxjerr në pah format e saj bombastike.

Oriola shfaqet super seksi dhe mjaft provokuese me body-n që shkëlqen i gjithi dhe që nuk i lënë vend imagjinatës.

Këto foto i ka realizuar në Dubai, aty ku ndodhet së bashku me disa mikesha të saj. Fotot janë pëlqyer menjëherë nga fansat e saj, të cilët i komentojnë se “është shumë përfekte”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.