Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Dalin fotot/ E marrin në krahë dhe e hipin në makinë, shihni si duket Alvini pas daljes nga kampi sirian

11-vjeçari shqiptar Alvin Berisha është jashtë kampit të ferrit 'Al Hol'. Në fotot e siguruara shihet vogëlushi me një nga përfaqësuesit e organizatës Gjysmë Hënës së Kuqe, i lirë dhe i qeshur.

Ai ndodhet në Damask dhe sipas babait të tij do niset drejt Italisë.

Historia e Alvin Berishës theu zemrat e shumë personave. Babai i tij, Afrim Berisha e kërkonte që prej vitit 2014, kur nëna e tij shqiptare braktisi familjen në Itali dhe e mori Alvinin në kampin sirian.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="905387,905418,905386,905420,905388,905421,905389,905382,905422"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore