Sakrifica ekstreme e 15 aktorëve për një rol në film (Fotot)

Tom Hanks, filmi Cast Away

Angazhimi në role të ndryshme, shpesh herë u ka kushtuar shtrenjtë aktorëve të hollivudit.

Humbja e peshës ose shtimi i masës muskulore, zgjatja e flokëve dhe mjekrës, janë disa nga transformimet e pabesueshme të tyre.

Gazeta SHQIP sjell 15 transformimet befasuese, të legjendave të kinemasë. Shihni fotogalerinë.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.