Nga gjimnastika tek pornoja/ Kapërcimi i habitshëm i sportistes holandeze (FOTO)

Nga kampione e gjimnastikës (në palmaresin e saj ka edhe një medalje të argjendtë në Kupën e Botës dhe dy bronzi në kampionatet botërore dhe tri argjendi dhe 2 bronzi në Europian) në një yll i filmave për të rritur.

Të befason parabola e karrierës së Verona van de Leur, 33-vjeçarja holandeze, që në vitin 2011 u përfshi në industrinë e pornos pasi la sportin dhe pari probleme të mëdha në familje.

“Ishte një ofertë e pamundur për t’u refuzuar,” lexohet në autobiografinë e saj të titulluar “Simply Verona”, e publikuar në vitin 2014 e që ditët  fundit doli edhe në gjuhën angleze. “Ishin kaq shumë para sa më lejonte të kisha gjithçka kisha dëshiruar në jetë”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.