Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Dalin pamjet e sulmit me thikë në mes të Londrës/ Ylli i Arsenalit luftoi pa iu dridhur qerpiku 'ninxhat' me thikë...(FOTO)

Ky është momenti i jashtëzakonshëm ylli i Arsenalit, Sead Kolasinac luftoi pa iu dridhur qerpiku me dy ?ninxha? të armatosur me thikë që i kërcënuan në mes të Londrës, bashkë me shokun  e tij, futbollistin Mesut Ozil për t?u marrë orët e tyre 300 mijë dollarëshe.

Në pamjet e shpërndara nga policia britanike shihet se si dy grabtësit, tashmë të arrestuar, e kërcënojnë me thikë mbrojtësin boshnjak në derën e automjetit brenda të cilit gjendet Ozil dhe bashkëshortja e tij.

Por reagimi i 26-vjeçarit është epik; ai jo vetëm nuk lëviz vendit nga thika që i prek herë pas herë trupin, por i zmbraps menjëherë grabitësit që largohen nga sytë këmbët./Daily Mail

[gallery ids="904928,904929,904930,904931,904932,904933,904934,904935,904936,904937,904938,904939,905024,905025,905026,905028"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore