11 sekonda pamje fantastike nga “Arena Kombëtare” (VIDEO)

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka publikuar një video të shkurtër nga brenda stadiumit “Arena Kombëtare”, në kryeqytet.

Në 11 sekonda, Rama bën një panoramë të stadiumit të ri. Ky impiant modern do të inaugurohet me sfidën eliminatore Shqipëri-Francë.

Gjithsesi, UEFA ende nuk ka dhënë konfirmimin zyrtar. Përpara ndeshjes së 17 nëntorit, do të luhet një ndeshje testuese e futbollit të femrave, Apolonia-Vllaznia, më pas do të merret vendimi përfundimtar nga UEFA.

Live😉

Publiée par Edi Rama sur Mardi 5 novembre 2019

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.