28 foto fantastike të kapura fiks kur duhet (FOTO)

Një foto perfekte është e kapur në momentin e përkryer kur je plotësisht i sigurt se ajo që vjen më pas është e pashmangshme. Shumë prej nesh e kanë aftësinë ta kapin këtë moment.

Të jesh profesionist nuk mjafton, madje në disa raste as nuk është e nevojshme.

Nëse je i zoti të zgjedhës momentin fiks, atëherë me siguri i ke aftësitë. Fotot e mëposhtme janë padyshim fantastike.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.