Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Dalin emrat/ Kush janë krerët e policisë në qarqe që do t'i nënshtrohen vettingut

Është publikuar lista e dytë e drejtuesve të Policisë së Shtetit që do i nënshtrohet procesit të vetting-ut. Pas 45 zyrtarëve të parë, është bërë publike edhe lista me 47 emrat e radhës që do të rivlerësohen.

Drejtues të parë, drejtues dhe kryekomisar do të dalin përpara trupës që po realizon vetting-un.

Lista dominohet nga drejtuesit e policive në qarqet e vendit.

[gallery ids="901713,901714,901715,901716,901717,901718"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore