Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Zbulohet afera seksuale, kush është vajza që po shkatërron David dhe Victoria Beckham (Fotot)

Brooklyn Beckham dhe Lottie Moss thuhet se kishin një ‘aferë sesuale’ para se të niste takimet me ish-të dashurën e tij tani Hana Cross.

Djali i madh i David dhe Victoria Beckham, i cili është vetëm 20 vjeç, ka qenë i lidhur me tre gra të ndryshme pas ndarjes së tij të fundit, gjoja duke lënë prindërit e tij ‘të sikletosur’ të shqetësuar për reputacionin e tij.

Sipas ‘The Sun’ të dielën ata kishin zbuluar lajmin se ai  ka qenë në një lidhje me motrën më të vogël të Kate Moss, Lottie, 21 vjeç.

[gallery ids="901228,901227,901247,901229,901249,901244,901246,901241,901250,901243,901224,901225,901245,901251,901248,901226,901252,901253"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore