Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Koment

Ti kandidati për kryeprokuror, a shkon dot në Gjirin e Lalzit?

Unë si qytetar dua t?u bëj një pyetje në distancë.

Ti kandidat i mundshëm a e ke kurajon të shkosh ne Gjirin e Lalzit dhe të hetosh për fondin e tokave dhe per vilat luksoze të qeveritareve?

Meqë edhe një nga kushtet e Parlamentit gjerman për hapjen e negociatave me BE për Shqipërinë si vend kandidat ishte për dërgimin para drejtësisë të të gjithë politikanëve të korruptuar?

Nëse nuk e ben dot është e kotë që të kandidosh.

Do vrasësh gjumin tënd dhe do rrezohesh menjëherë nga SHBA.

Koha e shakave me drejtësinë ka mbaruar, ndaj mendohuni mire!

Ju faleminderit nëse më lexoni dhe shumë faleminderit nëse më kuptoni!

Ju mirëkuptoj edhe nëse më refuzoni apo heshtni, une di t?i lexoj edhe ato.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore