Përse duhet të bësh një ndalesë, tek Intermedica…

Intermedica është një nga laboratorët më të vjetër në Shqipëri. Në fakt e veçanta e këtij laboratori nuk është “vjetërsia” në treg, por korrektësia me çdo pacient që ka ardhur pranë ambienteve të tij. Me një shërbim modern, aparatura të viteve të fundit, me profesionistë në fushën e mjekësisë, e kthen këtë rrjet laboratorësh, më të sukseshëm në vend.

Duke qenë me mbi 20 vite në treg, është parë e udhës që të hapen disa nëndegë të tjera në Tiranë dhe jashtë saj, kjo për të qenë më të shpejtë dhe më afër njerëzve.

Ofertat janë të përhershme, por dhe çmimet e analizave janë nga më ekonomiket në treg.  Gjatë muajit tetor në tre filialet e reja çdo pacient që paraqitet përfiton 20% ulje për shërbimin që do marrë në : Intermedica 9, Intermedica, 10 Intermedica 11.

Checkup, kontrolli për tiroiden, kontrolli për aneminë, kontrolli për fëmijët,  kontrolli i yndyrnave, kontrolli i diabetit, kontrolli i tensionit arterial, kontrolli i aparatit tretës, kontrolli i paratiroide, kontrolli për reumatizmës  kontrolli i osteoporozës,  kontrolli për meshkujt 40+, kontrolli për femrat 40+, kontrolli hormonal tek femra etj etj, janë disa nga analizat që ofrohen në laboratorët tanë.

“Life needs care” kështu është slogani i laboratorit Intermedica, dhe me shumë të drejtë sepse jeta ka nevojë për përkujdesje. Mos prisni që të ndiheni keq për të shkuar te mjeku apo për të bërë një analizë. Kthejeni kontrollin e zakonshëm mjekësor, në një standard për jetën tuaj.

Sepse “Life needs care”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.