Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Një supervilë me pishinë dhe.../ Zbulohet shtëpia e re luksoze e Lulzim Bashës (FOTO)

Ditët e fundit në media qarkullon një lajm se Lulzim Basha ka ndryshuar shtëpinë, duke lënë apartamentin e tij pranë stadiumit dhe tashmë jeton në një kompleks vilash në periferi të Tiranës.

Dritare.net shkruan se Basha ka blerë një vilë tek kompleksi i Vilave, “Long Hill”. Po sipas kësaj medie Basha tani jeton në një vilë dykatëshe të kompleksit nga më të pëlqyerit në kryeqytet, i njohur si kompleksi i vilave të Papulit.

Dritare.net  ka publikuar dhe një foto të një makine që ngjan me atë të kreut të opozitës dhe shkruan se makina është e Bashës dhe po futet në kompleks.

Po ashtu shtojnë se bashkëshortja e Bashës dhe vajzat e tij janë parë të shëtisin në kompleksin e vilave. Nuk dihet nëse Basha ka blerë apo jo, pasi nuk ka ende një dokument që të verifikohet se lideri i opozitës ka blerë një vilë të re.

[gallery ids="894648,894649,894650,894651,894652,894653,894654,894655,894656"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore