Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

“Mos u vish më kështu se do të të heq zvarrë, turp, burrë me mustaqe!”/ Gjuzi nxjerr SMS-të e Ramës (FOTO)

Deputeti i Kuvendit, Kujtim Gjuzi i ftuar në studion e lajmeve të Report Tv ka publikuar mesazhet kërcënuese që sipas tij ia ka dërguar kryeministrit Edi Rama.

Sipas Gjuzit, ai ishte sulmuar për shkak të veshjes së tij, ndërsa kreu i Partisë Konservatore i kishte shkruar se po bënte një gabim të madh.

Mesazhi i Ramës: Shih ulësen e Kuvendit dhe mos më ço mu mesazhe të tilla se është turp për një burrë me mustaqe për ty të bëjë palaçon. Nëse vjen edhe njëherë i veshur si **** (s?më bën goja ta them fjalën) do të të nxjerr zvarrë nga Parlamenti. Dhe unë kisha veshur vetëm një xhakovendo, kisha xhinse po.

Më pas Gjuzi ka zbardhur edhe mesazhin që ai i kishte dërguar si kundër-përgjigje.

[gallery ids="894485,894486,894487,894488,894489,894490,894491,894492,894493,894494,894495"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore