Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Bashkë në vaskë/ Aktorja nuk përmbahet, 'shkrihet' para David Beckham (Fotot)

David Beckham dhe Courteney Cox u komentuan shumë për një fotografi të fundit që qarkulloi në rrjetet sociale.

Fansat me sy të mbrehtë vërejtën se dora e 55-vjeçares ishte në prehërin e ish-futbollistit në pension, gjatë kohës sa po xhironin së bashku në vaskë të premten, shkruan DailyMail. Shumë njerëz nuk mund të rezistonin duke e përmendur gruan e Davidit, Victoria Beckhamin, duke shkruar në komente se si do të ndjehej ajo po të shihte këtë foto.

Një fans me shaka shkroi në komentin e tij: “E shoh atë dorë të Courtneyt. Victoria gjithashtu e sheh atë”. “Ku po shkon dora?!” dhe “Courtney mbaji duart drejt vetes”, ishin disa nga komentet tjera.

Ndërkohë, David duket shumë i lumtur ndërsa po xhironte komedinë e re me aktoren 55-vjeçare, dhe dy yjet e tjerë që gjithashtu ndodheshin në vaskë.

[gallery ids="892042,892037,892047,892039,892040,892041,892043,892044,892038,892045,892046,892048,892049,892050,892051"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore