‘500 € për eskortën, është bishë…’/ Dalin përgjimet e tutorit në Tiranë, Bushi që ‘prostituon’ Lenën…

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.