“Sa ngjani, si të ishit motra”, partnerja e Olsi Bylykut qenka identike me këngëtaren shqiptare (FOTO)

Egli Tako është partnerja e aktorit, Olsi Bylyku, e cila herë pas here tërheq vëmendjen e të gjithëve me postimet që bën në rrjetet sociale.

Së fundmi, Egli ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një fotografi ku shfaqet së bashku me këngëtaren e njohur, Xhensila Myrtezaj.

Fansat e saj kanë kapur menjëherë një detaj te kjo pozë. Sipas tyre, Egli dhe Xhensila ngjajnë shumë me njëra-tjetrën.

“Binjake. Sa ngjani, si të ishit motra. Po që ngjani ju të dyja”, janë disa nga komentet e lëna nga ndjekësit te fotoja e Eglit.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.