Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Përplasi për vdekje këmbësorin dhe u largua nga vendngjarja, kapet brenda pak kohe adoleshenti

Një i moshuar ka humbur jetën për shkak të një aksidenti që ndodhi në vendin e quajtur “Tre urat” në Lushnje, përgjatë një aksi rural. Pas përplasjes automjeti është larguar nga vendngjarja, ndërsa viktima ka qenë këmbësor, i identifikuar si shtetasi Fatmir Muça, 64 vjeç.

pak orë më pas policia bëri të mundur identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit i cili u largua nga vendngjarja.

Pas aksidentit, shtetasi J.G u largua nga vendngjarja por më pas u bë shoqërimi i tij në Komisariatin e Policisë Lushnje dhe po kryhen veprimet proceduriale.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore