Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk përmbahet Antoneta në e “Diell”, zgjedh jo 1 por 2 djem për në takim (FOTO)

Xhelozitë e para shfaqen sot në “E diell”, në takimin e cifitit të lumtur. Djemtë po krijojnë afeksionet e para me dy vajzat Inën dhe Antonetën.

Por ajo që do krijojë hilaritet n studio, është zgjedhja e Antonetës për takimin e rradhës. Pasi shkoi për një ëmbëlsirë më Andruelin, Antoneta vendosi se 1 javë është një kohë e gjatë për ta humbur me një djal, ndaj ajo zgjodhi një takim tresh, pra me dy djem.

Mbetet të shohim se cdo të ndodhi në këtë datë. Sakaq Marko në takimin e sotshëm, do të coj Inën në një piknik, madje do të ketë edhe puthje.

[gallery ids="885033,885032,885031,885030,885034,885041,885042,885043,885044,885045,885046,885047,885048,885049,885050,885051,885052,885053,885054,885055"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore