Modelja me format bombastike provokon fansat me dekoltenë e  hapur: Mund të shihni, por nuk… (FOTO)

Demi Rose është ndër modelet më të suksesshme dhe më të ndjekura në rrjetet sociale. 24-vjeçarja nga Birmingami regjistron 10.4 milionë fansa në “Instagram”, të cilët admirojnë bukurinë dhe hiret e saj.

Së fundmi, modelja e cila shquhet për format e saj bombastike, ka postuar në profilin e “Instagram”-it dy foto mjaft “hot”  dhe provokuese me dekolte të hapur.

“Mund të shihni, por s’mund të prekni”, ka shkruar Demi krahas pozave që kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.